| cucalic a întrebat:

Ce faci cand esti deprimat? ce remediu folosesti in afara de muzica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o foaie și un pix și așterne pe ea toate gândurile tale, lasă-ți lacrimile sa curgă pe obraz... închide ochii și construiește-ți o lume a ta, o lume perfecta.

9 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Alerg, mai ales seara. Ma ajuta foarte mult.

soothe
| soothe a răspuns:

Sunt mai multe remedii; ne trebuie mai multe amanunte; cum t esimti in rest, ai pofta de mancare, dormi bine. spune-ne mai multe despre tine daca chiar esti deprimat si vrei sa te ajutam

| Flav a răspuns:

Ma plimb prin parc, singur, incercand sa-mi adun gandurile, sa meditez din ce cauza am ajuns asa si ce trebuie schimbat de urgenta.

| Razvan a răspuns:

Imi iau mingiuta antistres si ma plimb de-a lungul si de-a latul camerei, vorbind singura si gesticuland pana ajung la concluziebig grin

| swet girl 22 a răspuns:

Citesc ma plimb fac un dus ma relacsez fumez o tigara si daca nu reusesc recurg la sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Direct la coafor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu unul cand sunt deprimat sau foarte suparat fac exercitii fizicebig grin mereu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste ...cred ca te va ajuta happy

| iLadyGaga a răspuns:

Pai sportul sau pictura sau o baie calda relaanta sau un masaj!