| aleee_6744 a întrebat:

Ce fel de iaurt este folosit intr-o dieta? (dulce, simplu...cu fructe cu cerelale etchappy vreau sa stiu o gama de iaurturi care nu contin mullte grasimi`. dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Tnuva-iaurtul meu fin cu 0%- este foarte bun si chiar nu contine grasimi.

| gabriela_6311 a răspuns:

Poti sa incerci activia mic dejun. Are 5, 4% grasimi

| alexgogo a răspuns:

Iaurt degresat. poti cumpara tu fructe si le pui in el. la fel poti proceda si cu cerealele integrale (neaparat)

| anonimatad94 a răspuns:

Iaurtul grecesc este recomandat atat de nutritionisti, cat si de antrenori.