| IanSomerhalder a întrebat:

Ce greutate ar trebui sa am la 1, 67?(sunt fata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Sub 25 de ani, trebuie sa ai maxim 47. poti sari si mai mult dar se va vedea
peste 25 de ani poti avea si 53 kg. peste, se va vedea

fetele sunt mai usoare deat baietii. daca un baiat are 1, 67 poate avea si 57 kg.

| blueangel99 a răspuns:

Ar trebui să ai maxim 57 kg.
Formula 167-100-10=57

Baftă!

P.S: Îmi place poza ta cu Cristi(ăla din Pariu cu viaţa, pentru cine nu ştie)

| IanSomerhalder explică (pentru blueangel99):

Ooo mie imi spui...si mie imi place, de ellaughinge super dragut:d

| adriangabor92 a răspuns:

57 de kilograme

| inteligenta a răspuns:

Pai bunicul mi-a zis ca trebuie sa avem greutatea cu 110 kg mai putin fata de inaltime adica :167-110 =57 kg(daca ai mai putin atunci inseamna ca nu esti nici grasa nici slaba sau daca ai 57 kg)

| yasana a răspuns:

45-46

| deseneanimate99 a răspuns:

57 kg