| ClownFish a întrebat:

Ce imi puteti spune despre batonul corector pure nature tea tree de la oriflame (niste detalii) si mi-l recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Sărut mînuța batonul tea tree de la oriflame este extraordinar în mascarea coșurilor de pe ten(Față), pe lîngă aceasta el poate fi folosit și în machiajul feței avînd o culoare deosebită, deci vă recomand acest baton minunat de la oriflame, eu sînt reprezentant oriflame, și a m vîndut fetelor multe batoane corectoare de la tea tree.

1 răspuns:
| DanaQ a răspuns:

Incearca intai sa aplici 2-3 zile ceai de brusture pe zonele cu acnee. Lasa pielea sa se usuce, apoi aplica o crema potrivita tenului tau. O sa vezi cat de repede se refac zonele problematice. Batonul de la Oriflame este bunicel, dar nu face minuni. E destul de pigmentat... trebuie. aplicat f putin, altfel se vede inestetic.