| Raiden a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Zineryt? Ma refer la cat trebuie folosit. Daca da rezultate si in cat timp...reactii adverse.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Juliette a răspuns:

Sincer, si pentru mine a functionat foarte bine. Cum zicea Casiana, intr-o saptamana se observa o diferenta. Reactii adverese... pai, din ceea ce tin eu minte, nu trebuie sa te dai cu Zynerit si sa stai in soare pentru ca iti apar pete rosii. Daca mergi la doctor, si iti va da Zynerit, stie el de ce. Plus ca daca e compensat, e gratis!hee hee

5 răspunsuri:
| lora_9285 a răspuns:

Zinerytul trebuie folosit atat cat este in flacon, de 2 ori pe zi. Daca nu esti alergic la zinc si eritromicina nu o sa ai reactii adverse.Nu inceta tratamentul atunci cand observi ca ai rezultat.

| Raiden explică:

Va multumesc tuturor!

| Casiana a răspuns:

Pentru mine Zynerit a facut minuni! Intr-o saptamana eu am remarcat diferentele... Mie chiar mi-au disparut cosurile, folosesc si acum...Eu l-am folosit de 2 ori pe zi, dimineata si seara...In combinatie cu el ar fi bine sa folosesti atunci cand te speli sapun "Protex"...La mine au facut minuni! Sper sa iti treaca si tiewinking...Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zyneritul este suuper,,, trebuie cu citit atentie prescriptia pentru ca trebuie facuta o pauza la un anumit interval de timp.la mine a avut rezultate...bine,,in conbinatie cu o crema. care vreau sa va spun ca este uimitoare.eu am acnee,, nu cateva cosuri.

| cristina_5106 a răspuns:

Trebuie folosit seara dupa demachere inainte de culcare, da rezultate daca te tii de tratament cam intr-o saptamana (depinte de ten cat de afectat este). Eu nu am avut reactii adverse asa ca nu stiu.pup