| aandu a întrebat:

Ce imi recomandati pentru cosuri(acnee)
am 16 ani si nu se pune problema cu viata sexuala
ceva tratamente naturale va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand tratamentele naturiste, mai ales daca ai tenul gras, nu vor fi eficiente. Un tratament pe care l-am folosit si am fost multumita de el absolut de fiecare data(l-am folosit si cu intreruperi)a fost Zineryt, pe care-l poti incerca si tu(daca nu ai facut-o pana acum), dar doar dupa un control dermatologic care te asigura ca e totul in regula daca-l folosesti(in unele cazuri poate face mai mult rau decat bine).

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Din cate am auzit morcovul este foarte bun pentru cosuriwinking consuma zilnic cel putin 2 morcovi, si dupa 2sapt sa imi spui daca ai avut rezultatewinking

| ZeRRo a răspuns:

Foloseste Zineryt, se gaseste in farmacii si chiar ajuta si seara da-ti fata cu zeama de lamaie si spala-te cu dove e cel mai bun in materie de ten happy