| Raul01 a întrebat:

Ce inaltime ar trebuie sa am la 14 ani? Eu am 1.83 si cred ca sunt prea inalt... Ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai văicări, unui băiat îi șade bine înalt.
Mie îmi plac bărbații înalți, nu pitici.
Pa, pa.

| Ionut a răspuns:

Cum zicea si legiuitoarea baietilor le sade bine inalti dar nu numai inalti ci si facuti. si inca ceva la 14 ani sa ai 183 e exagerat! dar ai un avantaj apucate de sala ca esti destul de inalt!

| nicusor19 a răspuns:

Depinde de structura corpului, sunt, mai multe criterii dupa care se calculeaza inaltimea corpului