| Mariuca1999 a întrebat:

Ce inseamna daca urinez des fara niciun alt simptom?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.unica.ro/articol/de-ce-urinezi-des-care-sunt-cauzele-40811
Poate consumi prea multe lichide?
Urmezi un tratament ceva?
Poate ar fi indicat sa te adresezi medicului de familie daca urinarea persista.
Craciun fericit!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai racit la rinichi. Vremea de afara este inselatoare.

| RAY a răspuns:

Ca poate bei apa des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar ar fi bine sa te consulta medicul tau de familie.