| wolder a întrebat:

Ce mancaruri as putea face in preajma sarbatorilor daca am regim de GASTRITA?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| wolder explică:

N-am voie rosii
N-am voie salata happy

| Rebecca123 a răspuns:

Pai nu prea poti cine stie ce.fa-ti si tu niste legume fierte cu carne la gratar sau fiarta sa nu zici ca nu mananci ceva bun de sarbatori.