| alexutsuuu a întrebat:

Ce mancati voi dimineata d obicei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| boing_5323 a răspuns:

De obicei dimineata mananc 1 felie de paine cu margarina si gem de prune si beau o cana de ceai sau doua depinde... u?

5 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai de obicei mananc biscuiti Belvita Start sau cereale cu lapte(fulgi de porumb), ori vreun iaurt ceva mai consistenthappy

Have fun

| pepe a răspuns:

Cafea cu lapte.
Masa principală o iau la 12 după aceea mănânc la 19.

| dichi a răspuns:

Daca vrei sa slabesti sau sa te mentii iti recomand urmatorul mic dejun:
http://www.cura-de-slabire.net/......-greutate/
sper sa te ajute!

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Nu mananc dimineata...

| DrPedobear a răspuns:

Dimineata mananc un castron de cereale cu lapte, de obicei fulgi de porumb combinati cu alt tip de cereale si astfel incep ziua cu un mic dejun bogat in calciu si vitamine.

Apoi pana la sfarsitul zilei incerc sa mananc din ce in ce mai putin, incercand sa iau "cina" pana in ora 6. Dupa principiul:
"Eat breakfast like a king, lunch like a prince, and dinner like a bum"