| uredu a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba un penis la 41 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul si-a incetat cresterea la 16 ani si atat cat ai in pantaloni, atata este "standardul tau"!
Penisul difera de la barbat la barbat, fiind intre 10 si 20cm, evidnet sunt si exceptii cand poti avea un micro- penis sub 10 cm sau unul foarte mare, de peste 21cm.

| johnnny123 a răspuns:

Având în vedere că ai 13 ani, ce te interesează ce mărime trebuie să aibă un penis la 41 de ani? Vrei să știi cât de mare va fi peste fix 28 de ani?

| uredu explică (pentru johnnny123):

Eu sunt băiatul de 13 ani are și tata l meu contul.

| ReddY25 a răspuns:

Nu mai puneți întrebări fără rost

| ioana748 a răspuns:

Adica?
Doamne ce intrebare.
Nu exista o marime standard.
Si mai ai si alt cap care este mai important crede ma.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Nu există niciun "trebuie". Dacă un pacient are suspiciunea că suferă de micropenis ar trebui să se ducă la in urolog. Sunt multe moduri de a ajuta această condiție. El evaluează acolo situația.