| ProxyDiamond a întrebat:

Ce medicament imi recomandati pentru durere de gat?
Am 10 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Strepsils cu miere si lamaie!

| Teresa a răspuns:

Septogal,Streptils dar cel mai bine Hexoral e un fel de spray dai o data in gat si gata fara pastile neplacute la gust si e foarte eficient chiar il recomand

| FeFy` a răspuns:

Du-te la o farmacie, acolo iti da sigur ce iti trebuie.

| Meli34 a răspuns:

Incearca Propolets sau Propolis, nu mai stiu cum se cheama sau Trachisept. Sper ca te-am ajutat happy

| Pirkko a răspuns:

De ce nu-ti intrebi parintii?

| aly02 a răspuns:

Septogal,Streptils,fiervex! Funda?puppy dog eyes

| amy333 a răspuns:

Daca vrei sa nu te mai doara gatul incearca SOLPADEINE sunt niste pastile si le bagi in apa si se topesc apoi il bei a incercat fratele meu! sper ca te-am ajutat! bye

| adutza19 a răspuns:

Mai bine ceri parerea unui farmacist sau a medicului de familiebig grin