| Adina1235 a întrebat:

Ce medicament pentru calmare, stres si nervozitate ii pot administra unei persoane care a consumat o cantitate mare de alcool?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

O problema fara tratament, din pacate sad

| Stropdeploaie a răspuns:

Nu exista asa ceva!(((

| Dana1999 a răspuns:

Ba Da se poate. Să meargă la un psihiatru in spital ca ii da acolo

| Usgs a răspuns:

Psihoterapeut