| anonim_4396 a întrebat:

Ce medicament sa iau pentu a nu mai ma simti balonata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Enzime digestive inainte de masa sau/si carbune medicinal dupa

| Tourniquet a răspuns:

Iti recomand Dicarbocalm. Are un pret convenabil. Se gaseste la farmacii.

Mai poti lua, dupa o masa usoara, un Activia simplu sau cu extracte de grau. Se gaseste la magazin.

Poti bea un ceai de musetel / tei. happy

Bye happy

| EUSIATIT a răspuns:

Triferment e ok si rez fff repede

| Barajag a răspuns:

Dicarbocalmul este bun pentru balonare.

| ROCIO a răspuns:

Incearca si cu sare de fructe.La mine functioneaza!

| catthshshshs a răspuns:

Iti recomand Dicarbocalm.Se gaseste in farmacii, are un pret bun si iti face foarte bine, calmeaza digestia.Asa ca da o fuga la farmaciewinking

| cucalic a răspuns:

Digest duo e foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| elena_9066 a răspuns:

Homeopate ai incercat