| Captive a întrebat:

Ce metode stiti pentru a scapa de cosuri?
in afara de zineryt...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tincutură de propolis, tonic antiseptic, o aspirină pisată și un pic de apă până se face o pastă și aplicată pe fiecare coșuleț în parte, comprese cu ceai concentrat de mușețel.
Sănătate.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Citeste aici: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=acnee

| adriangabor92 a răspuns:

Aknesol

| Deea a răspuns:

Nu pune mana murdara pe fata, spala-te in fiecare zi pe fata cu apa si sapun. Altceva nu poti face. E perioada sa iti apara cosuri si trebuie sa astepti pentru ca atunci cand va trebuiele vor disparea singure. Si mai ales: NU le stoarce. O sa ramai cu semne urate pe fata.

| Captive explică:

Dau funditsa...am uitat sa mentionez