| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre keto light? Se poate slabi? Știți ceva care sa îmi taie complet pofta de mâncare? Mănânc pe fond nervos și mănânc mult, de multe ori nici nu mă satur deși mănânc destul de mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Keto e o dieta cam tampita, in care mananci numai chestii care sunt la fel ca, grasimea, asa ca, la un moment dat, corpul incepe sa consume propria grasime

de ce e tampita, pentru ca nu acopera tot necesarul de proteine, vitamine, minerale, etc. foarte necesare organismului, moment in care se recomanda NUMAI pe, perioade scurte

cat de taiat pofta de mancare, apa, cat mai fierbinte poti sa tolerezi, iti umple stomacul cu abur si da senzatia de satul

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Deci un pahar de apa calda după trezire? Sau și mai multe?

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza cand, apa e o chestie care umple stomacul si da senzatia de satul

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

O sa incerc cu apa cat mai caldă happy
Mersi bro

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, succes

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

"acum 2 ore | jacktaylor explică (pentru Brizbriz):
Deci un pahar de apa calda după trezire? Sau și mai multe?"

cata poti duce

totusi, daca reusesti, sa nu faci apoi rabat la mancare, totusi

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Trebuie sa fac cumva sa accelereze metabolismul, ști cum aa putea?

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

In afara de sport, nu prea stiu

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Ok,mersi Man happy

10 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poate ar trebui sa rezolvi fondul emotional intai.

O intalnire cu un psiholog ar putea sa te ajute mai repede decat crezi si de asemenea sa slabesti fara prea mult efort.

| TheoRose27 a răspuns:

Si eu am incercat toate dietele..keto, 3z, si multele.bani cheltuiti aiurea.De curând am cumparat un ceai ce m-a ajutat enorm.Nu fac reclama ca nu exista in farmacii, mi-a adus o prietena din America.am mai multe cutii.eu dupa o cutie am slăbit 6kg. daca vrei da-mi mesaj