| innulea a întrebat:

Ce parere aveti despre medicamentul: peritol? am inteles ca el ajuta la aparitia poftei de minkare, somnolentei...care aduc la obtinerea kg in plus ( iar pentru mine este o problema cam sunt ca slabutsa...15 ani 1.64 si 43 kg)

am nevoie de ajutor, kit mai multe pareri, dau fundits. HELP. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Acest produs din propria experienta produce somnolenta pozitiva, pofta de mancare relativ. Uite un produs care pe mine m-a ajutat este "taxofit":produce pofta de mancare excelent, ajuta la dezvoltare, se ia cate 1 comprimat pe zi, iar pentru mai multa incredere intreaba la farmacie... Ti-l recomand.

| R199 a răspuns (pentru lovenotsex):

Ce preț are?

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Asculta-mi bine sfatul: nu lua medicamente fara sa fii bolnava! Pe termen lung iti vei face mai mult rau decat bine. Crede-ma pe cuvant si imi vei da dreptate mai tarziu. In schimb efortul fizic si miscarea in aer liber sunt bune si pentru sanatate si pentru aspectul exterior.

| gabrielgypps a răspuns:

Eu zic ca nu esti slabuta deloc, probabil te gandesti ca putin mai multa carnita pe fund si niste sani mai mari o sa te scoata in evidenta.
am urmarit toata viata fetele si femeile in cartier si in scoala. cele ce aratau bine, adica bune la 15-17 ani deveneau vaci, de la 18 ani incolo, si mai ales dupa nastere. cele ce erau inalte si nedotate pana pe la 17-18 ani, sunt si in ziua de azi femei frumoase, si atragatoare desi poate au 2 copii si 30 de ani.
sa revenim la subiect, orice medicament accioneaza pe o parte si strica pe doua, de obicei ficatul le resimte, nici vitaminele luate cu pumnul nu sunt mai breze. daca totusi vrei sa mai pui 4 kg carne pe tine, incearca din alimentatie, adica fara dulciuri, sucuri, cipsuri, lucruri care taie foamea, si treci pe fructe cat mai multe. daca nu ai pofta de mancare nici asa, schimba aerul cu unul mai rece, frigul creste automat apetitul. bunici la munte, vezi tu.

| lovenotsex a răspuns:

Din cate stiu eu da, sunt doar vitamine.

| Anemona a răspuns:

Mai deci am observat ca noi semanam foarte binelaughingsi eu am 15 ani sunt rac am 1. 63(nu 1. 64 da pe aproape) si 43 de kglaughingchiar semanam prea binelaughingeu personal o tot pun pe mama sa ma duca la nutritionist pentru ca imi face analize si stie exact ce regim sa imi deahappy oricum sa stii ca si peritolul e bun pentru ingrasat da nu prea mult mi-a spus mama ca ea lucreaza in domeniu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peritolul se ia cand esti alegica la ceva, nu pentru pofta de mancare! Daca vrei sa te ingrasi mananca mai mult si ia niste multivitamine.

| innulea explică:

Lovenotsex: pai eu am doar 15, se permite?