| AnaNuSuntPa a întrebat:

Ce parere aveti despre pastile de slabit? A reusit cineva sa slabeasca cu ele? Care sunt acestea? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PoseidonXD a răspuns:

Nu te supara nici eu nu sunt ft. slaba si si eu am cate kg plus, dar eu nu iti recomand tablete, adica cati ani ai? Daca ai sub 18 atunci chiar ca nu-ti recomand! Incearca si tu sa faci sport in fiecare zi o ora, nu manca dupa ora 6 si nu munca doar paine neagra, si binenteles fara sucuri, dulcuri! OKei dar daca nu-ti place ideea mea atunci du-te la un medic, cere parerea lui! Dar eu cred ca poti reusi si fara tablete doar trebuie sa faci un pic efort si tu!happy Gandeste la o persoana, numai pentru. el /ea sa faci! Asa o sa fiie mult mai usor!

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Au fost persoane care au ajuns la spital din cauza acelor pastile.Cea mai buna metoda un regim de viata echilibrat si multa miscare,

| SeErgiuTzZz a răspuns:

Nu am o parere prea buna in general despre pastilele care ajuta fizic. Eu am reusit sa slabesc fara nici un fel de dieta si fara pastile. Chestia e sa iti traiesti viata. Poti sa slabesti foarte usor, daca practici un sport.