| moldovan a întrebat:

Ce parere aveti despre reforma in domeniul sanitar?
( cum privesc domeniul privat sau de stat?, si pentru care as opta si de ce?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi nu a fost si nu va fi nici o reforma. s-a incercat in administratia de stat si cele locale, dar dupa alegeri va muri in fasa. vor cadea toate liber din lipsa de bani, si... o vom lua de la capat.noi cu munca si lipitorile si parazitii cu forte proaspete vor suge din lefurile noastre mici pana nu vor mai avea ce.si atunci se vor muta un pic mai jos de buzunare.