| dark1angel a întrebat:

Ce parere aveti despre siropurile pentru imunitate? Sunt bune, au efecte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Depinde si de care siropuri si de cine le i-a dup parerea mea sunt bune dar sa nu exagerezi cu imunitatea

| laura81 a răspuns:

Eu le-am incercat aproape pe toate pe baietelul meu, dar nici un rezultat vizibil sad

| Miruu12 a răspuns:

Daa happy. Eu am luat Imunal junior si atunci camd am avut o viroza ziua urmatoare mi-a si trecut. big grin. Sii stii de ce? Pentru ca am luat acel medicament pentru. imunitate happy.

| Wehes a răspuns:

Siropurile nu prea au imunitate. Incearca vitamina C.