| natural a întrebat:

Ce parere aveti despremersul la dermatologi? Am cateva cosuri si nu imi trec cu creme am incercat tot felulhappy ma gandesc sa merg la dermatolog.voi ce ziceti? ati fost la unul si daca da ati fost multumit de rezultat? mersi mult ::*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ralusycretz a răspuns:

Eu zic sa folosesti produse babesti sau naturiste. Eu am scapat de cosurile de pe fata cu ceai de patrunjel...nu l-am baut ci ma spalam cu el pe fata cu un tampon de vata. Rezultatele nu apar imediat, trebuie sa ai rabdare, dar intr-un final o sa fii foarte multumita!

| Marius1985 a răspuns:

Eu am fost, si mi-a recomandat produsul asta: http://track.derminax.ro/product/Derminax/?pid=123&uid=1419 asa am scapat de cosuri.

| passarisMB a răspuns:

Da,este cel mai indicat sa te duci la un dermatolog pentru ca el iti poate face un tratament special pentru tipul tau de ten.sigur va da rezultate.