| natural a întrebat:

Ce parere aveti despremersul la dermatologi? Am cateva cosuri si nu imi trec cu creme am incercat tot felul ma gandesc sa merg la dermatolog.voi ce ziceti? ati fost la unul si daca da ati fost multumit de rezultat? scuze de categorie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Incearca Zineryt! Mie mi l-a dat medicul dermatolog si e foarte bun.

| natural explică (pentru JustRoxanne):

Sunt pastile? cum se iau?

| JustRoxanne a răspuns (pentru natural):

E o solutie, cu care te dai de 2 ori pe zi. Are un miros putin neplacut, dar e foarte buna pentru ca te ajuta sa scapi de cosuri.

| natural explică (pentru JustRoxanne):

Aha mersi mult am sa incerc si eu...dar trebuie sa te dai timp indelungat cu ea? adica te dai iti trec si dupa ceva timp iar apar si iar te dai? mersi :*

| Molecula a răspuns:

Du-te si vezi ce reteta iti da sau ce iti zice, la mine nu e nevoie sa ma duc pentru ca am o crema cu care daca ma dau 2 zile mi se usuca cosurile http://www.bionatura.ro/favisan-hidratant-pentru-cosuri-p-2691.html poti sa il incerci, daca nu merge atunci du-te la un dermatolog

| Darkangelzn a răspuns:

Mersul la dermatolog e ok daca crezi tu ca e ok sa mergi dar sunt niste creme mai speciale pentru cosuri cautale si le vei gasi nu trebuie ne aparat sa mergi la dermatolog ci doar sa te speli mai des pe fata sau sa te masturbezi cica ca e bine pentru ca se duc din cosuri. Funda!?

| DropsOfLove a răspuns:

Nu am fost dar am cunostite care au urmat tratamente indicate de dermatologi si au avut efecte foarte bune si rapide. Eu zic ca merita sa incerci!

| BelaMood a răspuns:

Incearca Cutaden, se gaseste la farmacie.

| Mihaela30 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci! Am avut aceeasi problema si mersul la dermatolog m-a ajutat destul de mult. Vei urma tratamente in decurs de cateva luni sau sapamani, depinde de ce spune doctorul! Sper ca ti-am fost de ajutor happy