| iulibrasov a întrebat:

Ce pareri aveti despre naposim v-a ajutat in cresterea masei musculare?
P.S In cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Naposimul e un steroid mah, o sa ai in puii mei N efecte secundare. O sa-ti afecteze potenta, hormonii, etc.
De ce nu iei mai bine niste proteine de calitate?

| Belbe_Alin_1994 a răspuns (pentru Cosmin86):

Altu care nu stie ce vorbeste.
1. ai luat vreodata naposim?
2. ma uit la toti copii care vorbesc despre naposim si steroizi, da voi nici macar nu ati incercat vorbiti din auzite si de la alti...
eu am luat si nu am nici pe dracu, am crescut in kg si in forta, trebuie sa iei cu masura si sa iei protectie de ficat si nu o sa ai nimic...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Belbe_Alin_1994):

Da, copil nascut in 94 comenteaza despre steroizi laughing)

Apuca-te de sah

4 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Nu am folosit dar am auzit de la cativa vecini de ai mei ca erau incantati despre naposim.

| Cosmin86 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Si probabil impotenti