| nikoleta_6368 a întrebat:

Ce pot face ca fac pipi cu sange si am usturimi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie urinara, du-te la medicul de familie pentru tratament.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O posibilă infecție urinară.
Mergi cât mai repede la urologie pentru investigații și tratament, un ecograf și dacă este nevoie suplimentar și o vizită la medicul ginecolog.
Ceai de mușețel îndulcit cu miere naturală.
Pa, pa.

| shtephie a răspuns:

Du-te sa faci analize! Si mergi si la un ginecologwinking

| Biby a răspuns:

Buna! Poti sa ai o infectie urinara. Du-te la ginecolog.Sau poate ti-a venit ciclul daca nu ti-a venit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte grav du-te la un doctor asta este o boala!

| FuNN a răspuns:

Du-te neaparat la medic e grav!