| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face ca sa imi creasca sanii mai repede, am o verisoara care este mai mik decat mine cu un an si are sanii de 2 ori mai mari ca ai mei... ce pot face, in afara de sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Lasa natura sa-si urmeze ritmul.

| Psihoyounger a răspuns:

Asteapta ca timpul sa isi faca treaba.

Psihoyounger

| kayan a răspuns:

Daca as fi nesimtit, ti-as spune sa ma cauti, ca ti-i fac eu sa creasca.
dar nu sunt nesimtit asa ca iti spun ca te caut eu. laughing)

| www a răspuns:

Stai chilllaughing o sa creasca

| margaritar a răspuns:

Operatie...altceva nimic...nici eu nu am sanii mari dar nah ce pot sa fac? asta e...si...mai bine sani mai mici, fermi, frumosi rotunzi love struck...decat mari si lasati straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Ce varsta ai? Sanii cresc pana la varsta de 18 ani si la fiecare fata cresc diferit.
Nu trebuie sa ti faci griji daca cresc mai incetwinking

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se fac tratamente hormonale dar numai si numai in cazul in care sanii sunt prea mici (n-as putea sa spun exact cat trebuie sa fie ).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema, am verisoare mai mici ca mine cu 2 ani, si au sanii foarte mari.Eu am 15 ani jumate ce as putea face sa am si eu sanii la fel ca ele?

| SLeVeN a răspuns:

Haha Kayan laughing

| piticu21 a răspuns:

In principiu trebuie sa astepti, atat big grin)