| sweetgirl68 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu imi mai transpire mainile atat de tare si sa nu mai fie atat de reci? de la ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| costis a răspuns:

De la lipsa unui sport, a activitatii fizice.

| petre059 a răspuns:

Circulatie (periferica) proasta a sangelui mergi la doctor

| Ţicku a răspuns:

Si verisoara mea are la fel.De la prea multa activitate este posibil sa transpire palmele si sa fie reci.Nu mai fa asa mult efort si vezi daca ti se va mai intampla.

| giony54 a răspuns:

Este o circulatie sanguina deficitara si se poate remedia gasind cauza.Un medic poate sa te indrume.