| mariutzaiuli a întrebat:

Ce poti face in loc sa iti rozi unghiile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViise a răspuns:

Pai ca sa nu-ti mai rozi unghiile exista un lac special care este amarui si nu ai cum sa le rozi pentru ca este foarte naspa gustul. Daca nu vrei lac poti sa-ti pui unghii false si asa nu ai cum sa ti le musti. Sper ca te-am ajutat. Funda? :3

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să ai alte preocupri mai "ortodoxe", ca să zic așa.
Pa, pa.

| Latinmoon a răspuns:

Sa rozi seminte sau sa asculti muzica laughing

| Fridăm a răspuns:

Să îţi puşti degetele. La fel de nesănătos, dar eu asta practic, nu fac pe şoarecele.

| whattt a răspuns:

Sa le tai cu unghera

| raluca0306 a răspuns:

Pentru mine e greu big grin incearca sa gasesti la ceva frumos la ce sa te gandesti.

| Motilyk_Otilik_1991 a răspuns:

Sa rozi varul de pe pereti!