| Lapusneanu a întrebat:

Ce remedii impotriva mahmurelii stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraganBogdan a răspuns:

Poftim :
http://www.eva.ro/......38615.html

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mananci bine, bei sucuri de fructe si o cafea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Merge o ciorbă acră.
Te pup!

| vangaelis a răspuns:

Apa la greu si o aspirina

| Generalul a răspuns:

Din experienta proprie iti spun ca cel mai bine sa bei cat mai multe lichide, insa nu a doua zi, ci la scurt timp dupa ce ai consumat alcoolul. De exemplu cand ajungi acasa dupa o petrecere bea 1-2 litrii de apa/suc/apa minerala etc si o sa vezi diferenta a doua zi happy

| LiviuCristy a răspuns:

Daca e mai usor asa apa frte, minerala e ok dar daca e mai rau atunci o bere cu arome e ok sau muraturi mai ajuta, castraveti gogosari in otet sau bauturi sucuri din gama cu lamaie
Poti incerca un gatorade

| ErikaEri a răspuns:

Frate,ew dau cu cat mai multa apa laughing) vba aia ''din belsug'' da multa multa. sau o voma mica....scapi imediat

| DixieIsCrazy a răspuns:

Sana cu piscoturi big grin la mine functioneazalaughing