| croissant a întrebat:

Ce remedii stiti pentru insomnie? Mereu ma culc la ora 2-3 dimineata...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceai de mac happy Sau sunatoare, musetel. Try it.

Sa nu mananci cu 3-4 ore inainte sa te asezi in pat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No PUBG
No Call Of Duty
No Cola
No Pepsi
No "energizante". laughing

| LostForForever a răspuns:

Jb cu zahăr pudra după 5 pahara ești direct in pat te pune

| Cosmin89321 a răspuns:

Alearga seara sa obosesti si mai si slabesti