| misterjuve a întrebat:

Ce s.ar intampla daca mi.as baga capul in pamant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca iti schimbi specia.Devii strut.Atentie la spate.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepi sa transpiri, ramai fara aer si mori asfixiat.

| Bybanu a răspuns:

Ai muri sufocat, oricum nu prea ai creier

| Nolkyz a răspuns:

o sa te manance bau bau

| Bubless a răspuns:

Nu ti-as recomanda. Daca stai cu capul acolo te sufoci, iar daca il scoti afara va fi murdar.

| andreeattr a răspuns:

Te-ai sufoca

| dyaaaa a răspuns:

Buna intrebareelaughinglaughinglaughing...pai poate ai muri daca ai sta mult timp acolorolling on the floorrolling on the floor

| misker a răspuns:

O sa fie blocat acolo, dar daca il scoti, vei fi murdar pe cap.

| ralucutza2323 a răspuns:

Ai ramane fara aer si ai muriwinking