| Gimmy97 a întrebat:

Ce sa fac adaca am nasul infundat? Doctorul de familie mi-a zis sa nu folosesc picaturi de nas prea des. As putea sa suflu nasul dar imi curge sange cand o fac. Nu exista vreun ex. de respirate sau ceva gen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Utilizeaza creioane nazale mentolate. Efectele adverse pe termen lung sunt insignifiante pe langa cele ale picaturilor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...//