| Wickedgame a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de petele pe fata?
In partea urechii stangi am pete de la cosuri. Am avut cosurile astea 3-4 luni, iar acum au trecut, dar problema e ca au ramas semne.
Se duc singure, sau ar trebui sa fac ceva?
P. S. Nu pot sa cumpar creme, sunt in altra tara, multumesc.
Dau funditaaaa.batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| augu200 a răspuns:

Si fratele meu a fost asa si s-a dus la cea mai buna costemica si la bagat la un reparat si a scapt cum ai avut si tu sper ca nu le-ai stors.