| Amy_8608 a întrebat:

Ce sa fac daca nu ma inteleg deloc cu Prieteni mei parca sunt de pe alta lume ii ignor si nu imi place sa mai stau cu ei dati-mi va rog un ajutor Dau fundita:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 9999999999 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca sint foarte multi ca tine care ar dori sa aiba prieteni dar nu au iar tu trebuie sa te adaptezi si sa comunici daca nu iti convine ce fac ei nu trebuie sa faci la fel din contra incearca sa dai dovada ca poti face lucruri de buna natura si cum iti place tie

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stai cat mai mult si sa petreci cat mai mult timp cu ei, ii mai suni sa vezi ce fac, poate faceti si planuri de weekend cu ei.incearca sa ii intelegi pe ei dar si ei pe tine.