| αlεxTzure a întrebat:

Ce sa mananc seara pentru ca s-a nu ma doara dimineata stomacul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Depinde de problemele care le ai cu stomacul, depinde ce si la ce ora iei pranzul! Incearca un iaurt cu cereale, un ceai de sunatoare cu miere daca nu ai probleme complicate!

2 răspunsuri:
| MariaMelnic a răspuns:

In mod normal ca sa nu ai probleme cu stomacul ultima masa trebuie sa fie cu 3 ore inainte de somn, dar sa nu fie ceva greu precum mancarea prajita sau sarata.

| djdani2010 a răspuns:

Dupa mancare, mananca o bananawinking