| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu spermatozoizii ne-ejaculati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Se duc in raiul spermastozoizilor.

5 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Sunt eliminati din organism si evident mor

| leluc a răspuns:

Evident, mor la un moment dat. Isi pastreaza motilitatea pana la 72 ore si au nevoie de conditii adecvate pentru. a supravietui. In conditii de laborator, unde lichidul seminal a fost depus pe o lama si s-a examinat. Desigur ca in conditii de uscaciune din aer, lichidul s-a uscat, si, deci, si spermatozoizii au murit.

| mihalitza a răspuns:

Inoata fericiti in asteptarea unei noi ejacularilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CORPUL II ABSOARBE,(VEZI VASECTOMIE)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa un act sexual daca barbatul face pipi exista posibilitatea sa mai aiba spermatozoizi in penis?