| mafiot1 a întrebat:

Ce se intampla daca am fumat 4 tigari intr-o zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ionutpop32 a răspuns:

Pai un lucru bun in niciun caz nu o sa se intample, dar nu te speria, am prieteni care fumeaza un pachet pe zi. happy Depinde si de starea de sanatate pe care o ai la momentul respectiv. Vreau sa zic ca efecte sunt, si sunt efecte negative, doar ca de la 4 tigarii pe zi nu o sa vezi reactii WOW, astea se vad in timl si aici ma refer la tot felul de boli. Deci fi chill. ^_^

| trevorphilips1 a răspuns:

O sa ai cancer clar...rolling on the floor

| DAnc3 a răspuns:

Daca le-ai fumat intr-un interval scurt sau una dupa alta s-ar putea sa faci ulcer la plamani, in orice caz iti recomand sa mergi repede la un doctor.

| Mykymu a răspuns:

S-ar putea sa faci cancer... ulcer la plamani... mergi la un medic si intreaba-l pe el.

| Harley18 a răspuns:

Cati ani ai?

| jmekerashu a răspuns:

Aia cu ulcer la plămâni a fost prea tare )))))))))) Desigur ulcer la plămâni nu ai cum să face și nici cancer de la 4 țigări, dar dacă vei continua așa poți să te alegi atât cu cancer pulmonar și bucal cât și afecțiuni serioase ale sistemului cardiac. Uite ce conține o țigară - http://www.i-medic.ro/......ganismului

Eventual poți să te mai uiți pe site. Găsești multe chestii despre efectele fumatului