| MaRyUs6 a întrebat:

Ce se intampla daca am scaun negru(kka)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Poate fi in principal de la alimentatie. Daca scaunul este negru si lucios (ca zatul de cafea), si este insotit de sangerari, consulta un medic de urgenta pentru a nu fi o hemoragie digestiva sup.

Sanatate!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimic!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Daca este negru lucios este semnul unei afectiuni! vorbeste cu parintii si mergi la medic! nu este normal sa fie negru!
multa sanatate iti doresc happy

| mona a răspuns:

poate fi si de la cine stie ce mancare[probabil ai mancat spanac], daca nu se regleaza ar trebui sa mergi la medic

| darrio2007 a răspuns:

Gandeste-te ce ai mancat.