| filaret03 a întrebat:

Ce se intampla daca bei 2 energizante pe zi? eu am baut astazi 2 energizante dar nu stiu daca mai dorm la noapte voi ce credeti? si eu am 11 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| loredanna a răspuns:

Nu poti sa faci nimic.dormi cand te ia somnu

| hackey a răspuns:

De dormit slabe sanse laughing mai ales la varsta asta. Energizantele se beau cand esti extenuat, cand ai facut un efort nu cand stai cu fundu' la calculatoru si sa beau energizant sa fiu ciumeg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ce patesti eu am baut 1 litru de crazywolf si am patit:-nu am dormit toata noaptea,-am fost hiperactiv,-mi-a crescut tensiune/puls si cam atat nimic gravlaughingsi sunt aproape de aceeasi varsta am 14 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am baut 4 energizante inainte de antrenament si era sa intru in spital

| parkour a răspuns:

Eu beau cate 2 energizante big party pe zi si nu m-a afecatat cu nimic si am la fel ca tine, tot 11 ani

| lintoni a răspuns:

Salut nu se intampla nimic eu beau zilnic 1 l de energizant si nu mi se intampla nimic de curand am implinit 11 ani ( in august) si tot beau am auzit ca cica fac piatra la rinichi dar nu e adevarat doctorul a zis ca daca beau 5-10 energizante e periculos nu de tensiune ci de inima ca iti ingreuneaza bataile inimii