| codrutadejos a întrebat:

Ce se intampla daca bei cola cu creta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Oamenii astea nu se gandesc la consecinte. Depinde ce cantitate au pus. Daca vezi ca te simti rau mergi la doctor. Bafta!

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Cu siguranţă ceva rău.

| piratuu a răspuns:

Faci indigestie. Du-te la un doctor daca nu te simti bine.

| Radu1015 a răspuns:

O sa faci indigestie!

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Poti face o indigestie. Cum s-a intamplat asta?

| codrutadejos explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Cineva a facut misto de mine si am baut 3-4 pahare de cola cu creta

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru codrutadejos):

Bea compot de prune

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru codrutadejos):

Oamenii astea nu se gandesc la consecinte. Depinde ce cantitate au pus. Daca vezi ca te simti rau mergi la doctor. Bafta!