| NumePublicExistent a întrebat:

Ce se intampla daca folosesc Zineryt si dupa cele 5 saptamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Isi pierde din eficacitate, expira intr-un fel. sigh Ar fi mai bine sa-ti cumperi unul nou, e in jur de 30 RON. Bafta! peace signwinking day dreaming

| darkeyes a răspuns:

Eu folosesc si dupa cele 5 saptamani si nu mi se intampla nimic straight face lol.Inseamna ca daca trec 5 saptamani si o zi o sa imi apara o exlpozie de cosuri pe fata si o sa mor! Nu. Poti sa il mai folosesti inca o luna. Nu se intampla nimic. Cel putin eu nu am patit nimic, chiar mi-au disparut cosurile si dupa cele 5 saptamana de aplicare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se aduna microbi multi pe chestia aia albastra cu care te dai pe fata, si riscu` sa se inmulteasca cosurile e foarte mare, asa ca mai bine cumpara unu` nou dupa acest termen:*.

Sa fi iubit/a`!:*

| Anonim2938 a răspuns:

Isi pierde din eficacitate, deci te cam dai degeaba dupa cele 5 saptamani. Am incercat si eu Zineryt si in primele 4-5 saptamani mi a facut bine, dar dupa aceste saptamani s a obisnuit fata cu el si nu mai avea nici un efect straight face trebuie sa faci o pauza cam de o luna dupa ce te dai cu el. in aceasta luna trebuie sa folosesti altceva. iar apoi din nou zineryt si poate nici asa nu si va mai face efectul