| Rockzstar a întrebat:

Ce se intampla daca iau sirop de tuse pe stomacul gol?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic, il poti lua linistit/ă

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai nimic

| J0B0MAT a răspuns:

Îți calmează tusea puțin. Poate o să ai și un mic disconfort la stomac.

| Hyperion7 a răspuns:

O să ți se facă foame sau o să te doară burta daca nu mănânci nimic ceva timp

| ReddY25 a răspuns:

Nimica

| StoicAnalysis a răspuns:

Atata timp cat nu bei jumatate de sticluta sau mai mult, nimic nu ti se intampla.