| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iti incepi viata sexuala prea repede, daca esti barbat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sincer, capeți mai multă experiență și multă dezamăgire din partea femeilor.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te poti alege cu boli cu tranmitere sexuala daca nu esti suficient de matur sa te protejezi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nimic deosebit, castigi experienta...

| funnymantm a răspuns:

Fizic nimicawinking

| naya a răspuns:

Iti cade puta.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mori de tanar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimica...