| Florazul15 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă leșin și sunt singură pe stradă? Îmi revin pot reveni singură?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BruLiliana a răspuns:

Depinde de care boala suferi _ e posibil să ți revii cînd e o ușoară pierdere de conștiență! _
Apropii aceiași întrebare mi-am pus o și eu azi _daca leșin in gradina cine mă va găsi printre buruieni?

| Florazul15 explică (pentru BruLiliana):

Mie mi s-a întâmplat aproape să leșin pe stradă și nu m-a ajutat nimeni, de aceea am căpătat teamă să nu leșin, mai ales că în ultimă perioada am tot avut stări de leșin