| lanadelsex a întrebat:

Ce se intampla daca ma mananca ochiul stang ca naiba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ai facut probabil, o conjunctivita. Du-te la un oftalmolog pentru consult si tratament.

8 răspunsuri:
| Freky a răspuns:

Ori ti-a intrat ceva in ochi ori te-a tras curentul

| robotelien a răspuns:

Ai putea sa nu mai vezi. funda?

| ioana_2930 a răspuns:

Stiu doar ca cica aduce ghinion. asa am citit eu.

| robotelien a răspuns:

Ai putea sa nu mai vezi daca te scarpini forte mult. Funda?

| andrutza1323 a răspuns:

Nimic.Nu cred in superstitiii. E o prostie cu chestiile astea : Daca ma manaca nas, ochii laughing

| Draagos a răspuns:

Nu-ti fa nici un grij, doar asa se manifesta lepra happy.wtf ce intrebari de copii de aia mici mici big grin

| Andreeea_2224 a răspuns:

Cand te mananca ochiul drept e ca vezi pe cineva si ochiul stang ca plangi eu asa am auzit dar nu cred in ele

| Pietroy93 a răspuns:

Te scarpini.