| cedracumacauti a întrebat:

Ce se intampla daca stai 6 ore pe scaun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Te gândești, că ar fi fost mai comod, să fi stat, 6 ore în pat.

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Amortesti!

| dustru a răspuns:

Daca stai 6 ore pe scaun ti se umfla picioarele, daca mai bei si apa apoi faci butuci extraordinar de aratosi.De asemenea creste riscul de contractare a unei cifoze sau scolioze in dependenta de tinuta.

| Caracteromule a răspuns:

Iti vine sa mai stai 6 ore laughing

| serbanys a răspuns:

Iti amorteste fundul, funda?laughing