| BlackAngel23 a întrebat:

Ce se intampla? sunt virgina si o luna imi vine ciclu a -2a luna nu imi vinestraight face sau imi vine 2 luni si a 3-a nu dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Inca nu ai ciclul reglat. abia peste 5-6 ani de cand ti-a venit prima dta se va regla cum trebuie. nu ai de ce sa te ingrijorezi. stai linistita

3 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

E perfect normal.inseamna ca ciclul tau nu e reglat se va regla peste cativa ani sau mai putin...

| mariap2011 a răspuns:

Poti sa incerci sa iei niste pastile din plante pentru reglarea ciclului menstrual. le cheama Femicur si ideal este sa faci o cura de vreo 3 luni. 1 cutie iti ajunge pentru o luna si costa cam 30 ron. uite prospectul http://3f.ro/images/documents/documents_28_normal.pdf

| BlackAngel23 explică:

Mersi mult la ammbelebig grin m-am mai calmat