| invatzacika a întrebat:

Ce se poate face pentru a ajuta la disparitia cosurilor de pe spate si piept? plss help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| isabell a răspuns:

Dupa ce iti faci dus, te stergi bine si iti dai cu o crema aceeas problema am avut-o si eu, dar acum nu mai am imi fac dus dimineata si seara e foarte important, noaptea transpisi cand dormi si ziua la fel.

4 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Daca ai multe e posibil sa ai o problema in sange. Du-te la medicul dermatolog, el iti poate da o solutie care sa te ajute.Sau ar mai fii o idee, sa te dai cu otet pe zonele afectate, si ti se usuca(a incercat o prietena de-a mea si la ea a functionat).
Succes!happy
Succes!

| cucubauuu a răspuns:

Hormonii...preferabil sa faci sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu o crema ceva sau te duci la salon au aia acolo tote aparatele.