| Liviu473 a întrebat:

Ce se poate intampla daca faci sala si folosesti pudra sau proteine? Exista ceva riscuri?
Am auzit ca poate sa te deregleze sa nu mai poti sa ai copii...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"Am auzit ca poate sa te deregleze sa nu mai poti sa ai copii..."

Cine ti-a zis asta sa-i spui ca e REDUS MINTAL

| CuriousStuff a răspuns:

Proteinele nu deregleaza nimic, eventual alimentatia. Daca iei suplimete cu hormoni fara a-ti fi prescrise de medic (testosteron de exemplu) atunci s-ar putea sa ai probleme.

| GinoLANETTI a răspuns:

Proteinele nu iti pot face niciun rau atata timp cat nu depasesti doza zilnica. Uita-te la AngelFitness pe Youtube si vei invata mai multe despre aceste suplimente. Noroc!