| Alphahkbg a întrebat:

Ce servicii decontează gratuit CNAS? Stiu că la stat dar în afara de ORL unde consultația a fost gratuita toate celelalte servicii de stat au costat.
Sau există o listă de reduceri sau gratuități pentru persoanele care au card de sănătate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

"Care sunt serviciile medicale de care beneficiez?"

http://www.casan.ro/......iciez.html