| TheExpert01 a întrebat:

Ce simti cand iti da jos branula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ti-o da jos un profesionist, nu simti nimic, dar daca ti-o da jos una nou, ai sa vezi ceva stelute..am patit si stiu ce vorbesc.
De obicei nu trebuie sa simti nimic, doar daca este smuls leucuplastul fortat
O seara bunahappy

| TheExpert01 explică (pentru caramela):

Ce vrei sa spui prin stelute?

| caramela a răspuns (pentru TheExpert01):

Asa am simtit eu cand mi-a scos branula o incepatoare..stelute verzi.

| darrio2007 a răspuns:

O usurare.

| Anduuu a răspuns:

Absolut nimic!
Mai tare te doare leucoplastul...stii tu, epilarea laughing In rest, nu simti nimic cand iti scoate branula, e posibil sa te doara putin dupa..la vreun interval de 10 min- 1 h.dar depinde unde e pusa :*
Sa te faci bine >big grin

| TheExpert01 explică (pentru Anduuu):

E pusa foarte putin mai sus de incheietura mainii

| Anduuu a răspuns (pentru TheExpert01):

Nu doare..ai sa vezi! "Doare" cand iti indeparteaza leucoplastul acela cu care e fixata eahee hee Ca..se indeparteaza cu tot cu par, si e lipit, nu gluma big hug In rest..chiar nu doare happy Cand ti-a fixat (pus) branula cred ca te-a "durut" mai tare decat acum..sa scrii aici cum a fost, dupa ce ti-o scoate :*

| Latinmoon a răspuns:

Ce ai patit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare nimic. Însănătoşire grabnicăhappy